Klasyczny Makijaż dzienny - obecnie obowiązującym trendem w modzie jest powrót do natury. Dobrze wykonany makijaż naturalny podkreśla i wydobywa naturalne piękno twarzy,ukazuje wypielęgnowaną cerę, błyszczące oczy i ładne usta.

Makijaż ślubny - każda Panna młoda pragnie w dniu ślubu wyglądać pięknie i wyjątkowo.
Wszystkie szczegóły są wtedy ważne: piękna suknia,kwiaty,fryzura,zadbana twarz,dłonie.
Dopełnieniem jest makijaż, który wydobywa najlepsze atuty Panny Młodej. Ma on cechy makijażu fotograficznego z makijażem osobowości.

Klasyczny makijaż wieczorowy - Oryginalna stylizacja dopasowana do kreacji oraz fryzury.
Na party, bankiet, wesele, przyjęcie. Z pewnością taki makijaż odmieni oblicze, nada tajemniczości.
Jego zaletą jest dowolność wykonania, uzależniona jedynie od stylu imprezy lub indywidualnych pomysłów i preferencji kobiety.

Makijaż studniówkowy - Jest dostosowany do młodzieńczego typu urody. Upiększa, a nie szpeci.
Jest mocniejszy niż makijaż na dzień. Szczególnie modne jest podkreślenie oka typu "smoky eye".

Makijaż fotograficzny - fotograficzny różni się od zwykłego makijażu. Wymaga spójności i porozumienia między wszystkimi osobami pracującymi przy realizacji danej sesji. Makijaż fotograficzny musi uwzględniać zamierzenia fotografa, projekt, a także światło oraz technik, jakich fotograf będzie używał.

Dzięki zastosowaniu sprawdzonej jakości kosmetyków: Mac, Lancome, Sephora, Kryolan, Bikor, dajemy gwarancję ,że makijaż utrzyma się na twarzy do 24godzin.
Przed umówieniem się na makijaż warto zadbać o przygotowanie skóry związane z oczyszczaniem, nawilżeniem lub poprawą jakości skóry.


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron