Dominika CichutaDominika Cichuta-Orlik

Kącik Urody - Katowice

Witamy na stronie Gabinetu Kosmetycznego "Kącik Urody" w Katowicach .

Nazywam się Dominika Cichuta-Orlik pracuję w zawodzie kosmetologa od 2012. Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować Państwu swój gabinet. Kosmetologia od lat jest moją wielką pasją, a największym wyróżnieniem dla mnie jest uśmiechnięta twarz klienta po wykonanym zabiegu.

Bardzo cenię sobie profesjonalizm, wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonuję przy użyciu profesjonalnych sprzętów oraz specjalistycznych kosmetyków.

Kosmetyka jest stale rozwijającą się dziedziną, dlatego staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w kursach, szkoleniach, kongresach aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kącik Urody oferuję zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, upiększającej jak również makijaże na wszelkie okazję, pielęgnację dłoni i stóp oraz depilację laserową.

Zabiegi dobieram indywidualnie w zależności od skóry i potrzeb Klienta. Współpracuję na renomowanymi firmami takimi jak: Dr Belter, Peel Mission, Mesoboost, Gehwol.

Mam nadzieję, że mój salon będzie miejscem, w którym Państwo będziecie mogli w ciszy przy relaksującej muzyce, zapachu i blasku świec oraz najwyższym poziomie zabiegów kosmetycznych delektować się pielęgnacją skóry i choć przez chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron