DEPILACJA WOSKIEM - Jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wosk jest bardzo skuteczną metoda depilowania niechcianych włosków, pozwalajacą na zachowanie gładkości ciała nawet przez miesiąc.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem:

- choroby skórne: rumień, łuszczyca, wrzody, wysypka
- zaawansowana ciąża
- zapalenie żył
- cukrzyca
- słaba krzepliwość krwi
- zbyt krótkie włosy
- stwierdzone uczulenie na wosk
- bezpośrednio po kąpieli
- bezpośrednio po ekspozycji na słońcu lub UV

Wykonujemy tradycyjne woskowanie pach, bikini, nóg, pleców, wąsika woskami miękkimi, a osobom o mocnym owłosieniu lub mniej wytrzymałym na ból polecamy depilację woskami twardymi. Dzięki tym nowoczesnym kosmetykom zabieg jest mniej bolesny, można kilkakrotnie depilować tę samą partię ciała, bez obawy przed nadmiernym podrażnieniem skóry.

Pracujemy na Depileve - marce znanej od wielu lat, specjalizującej się w kosmetykach do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada szeroki wachlarz produktów dostosowanych do potrzeb każdej, nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki nim woskowanie jest zabiegiem przyjemnym.

Polecamy także linię kosmetyków detalicznych opóźniających odrastanie włosów i zapobiegających zapaleniu mieszków włosowych.

Laser Diodowy Light Sheer

Oddajemy do Państwa dyspozycji najnowocześniejszy, a zarazem najmocniejszy – diodowy laser depilacyjny cenionej na całym świecie serii LIGHT SHEER

- z poprawionym układem chłodzenia końcówki - zwiększoną do 100J/cm3 energią impulsu
- możliwością wydłużenia impulsu, aż do 400ms
- teraz także do skóry o ciemnej karnacji oraz skóry opalonej

Chcemy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie. Dlatego naszymi priorytetami przy wyborze odpowiedniego lasera były:

- najwyższa skuteczność - bezpieczeństwo
- komfort dla Klienta
- stosunkowo mała liczba zabiegów potrzebna do osiągnięcia zadowalającego efektu

Light Sheer usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przes U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Zasada działania lasera diodowego polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca na 2mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zmieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa).

Depilację laserem Light Sheer można stosować na owłosienie skóry twarzy, rąk, nóg i innych partii ciała.

- Osoby zakwalifikowane do zabiegu mają wykonaną próbę laserową.
- Pacjenci o włosach jasnych, rudych lub siwych muszą liczyć się ze słabszym efektem końcowym, co spowodowane jest mniejszą ilością melaniny. Istnieje bezpośrednia zależność skuteczności depilacji laserem od ilości barwnika we włosach.
- Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie nasmarowana.
- Zarówno klienci jak i kosmetyczka są obowiązkowo zabezpieczeni przed światłem lasera za pomocą specjalnych filtrujących okularów ochronnych.
- Zabieg musi być wykonywany kilkukrotnie w określonym czasie, ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie tzw. anagenu.
- Światło nie oddziałuje na cebulki włosów w stanie spoczynku – będące w fazie telogen.

Zazwyczaj dla trwałego usunięcia owłosienia konieczne jest wykonanie serii ok.3 - 4 zabiegów w odstępach 6 tygodniowych.

Zabiegi laserowego usuwania niepożądanego owłosienia charakteryzują się o wiele większą skutecznością od dotychczasowych metod depilacji. Pozwalają komfortowo i starannie a przy tym całkowicie bezpiecznie przeprowadzić depilację. Wadą innych dostępnych metod depilacji: mechanicznej (wyrywanie, woskowanie, golenie) i chemicznej (specjalne kremy) jest krótki czas działania, a także wrastanie włosków.

PRZECIWWSKAZANIA :

- Ciąża
- Bardzo mocna opalenizna, poparzenia słoneczne, solarium, samoopalacze należy odstawić na parę tygodni przed zabiegiem
- Kosmetyki zawierające retinol
- Niektóre leki światłouczulające (retinoidy, tetracykliny miłorząb japoński, echinacea , antydepresyjne, antybiotyki, antykoncepcja)
- Niektóre zioła (np. dziurawiec, nagietek)
- Bielactwo
- Łuszczyca (aktywna faza)
- Peelingi
- Niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
- Podrażniona lub nadwrażliwa skóra • Skłonność do bliznowców (keloidów) i przebarwień
- Infekcje skóry
- Padaczka
- Cukrzyca (niewyrównana)
- Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi

PO ZABIEGU

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzany zabieg. Po zabiegu może wystąpić rumień lub obrzęk około mieszkowy. Zarówno zaczerwienienie czy też rzadko występujące niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach.

- Około dwa tygodnie po zabiegu nie należy narażać skóry poddanej zabiegowi na promieniowanie UV (zarówno naturalne jak i solarium). Wówczas należy stosować filtry przeciwsłoneczne zabezpieczające przed szkodliwymi odmianami promieniowania UV. Polecane są filtry firm dermokosmetycznych lub specjalizujących się w produkcji filtrów o faktorze 50 lub więcej.

- Po zabiegu nie należy używać samoopalaczy.

- Około dwóch tygodni po zabiegu nie stosować peelingów i innych preparatów złuszczających.

- Wszelkie leki i preparaty ziołowe stanowiące przeciwwskazanie do zabiegu można używać po ok. tygodniu – dwóch od zabiegu.

- Po zabiegu ok. 1,5 miesiąca nie należy wyrywać włosów.


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron